PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

Prezes MKS PR Urbis podał się do dymisji!

To niewątpliwie zaskakująca informacja, która dziś do nas dotarła. Jak dowiedzieliśmy się, z funkcji prezesa MKS PR Urbis Gniezno zrezygnował Piotr Rosołek! 

Mało kto spodziewał się takiego zwrotu sytuacji, gdy sezon ligowy dopiero co ruszył, a wyniki pierwszej drużyny są co najmniej dobre. Piotr Rosołek nie jest już sternikiem żeńskiego zespołu szczypiornistek. Z funkcji zrezygnował po zaledwie półrocznej przygodzie na tym stanowisku. Co jest powodem tej decyzji? Na razie wszystko brzmi dosyć tajemniczo, a sam zainteresowany broni się przed komentarzem. – Nie chcę i nie będę komentował tej sytuacji. To są powody osobiste, o których nic więcej nie powiem – ucina były już prezes.

Nie udało nam się też póki co uzyskać komentarza z klubu. Po ostatnim walnym zebraniu funkcję wiceprezesa objął Arkadiusz Koronka i to od niego postaramy się już jutro uzyskać jakiekolwiek informacje na ten temat.

Wtorek okazał się zatem dniem wyjątkowo bogatym z zaskakujące zwroty w gnieźnieńskim sporcie. O sprawie z prezesem Orła Gracjanem Andrzejewskim pisaliśmy obszernie TUTAJ oraz TUTAJ

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *