SPEEDROWER TOP NEWS

Gracjan Andrzejewski odpowiada na zarzuty Michała Małeckiego!

Michał Małecki, wiceprezes Orła Gniezno, wysunął na łamach naszego portalu mocne oskarżenia w kierunku włodarza klubu Gracjana Andrzejewskiego. Dziś otrzymaliśmy odpowiedź prezesa na wspomniane zarzuty. Andrzejewski zdradził, że ma już gotowy pozew!

Odpowiedź na zarzuty Michała Małeckiego:

Odpowiadając na zarzuty jakie pod moim adresem czyni Michał Małecki, wiceprezes GKS „Orzeł Gniezno”, chcę podkreślić, że zapoznałem się z nimi bardzo szczegółowo. Tłumaczyć się jednak nie zamierzam, bo nie mam z czego. Winni się tłumaczą Michale, a spośród nas dwóch to nie ja mam powód do tłumaczenia, ale Ty. Teraz jest dla klubu okres przenosin na nowy tor, ale do tego czasu muszą być zrealizowane wszelkie formalności, wiesz co oznacza to pojęcie? Termin odbioru nie jest pewny, a Ty już ogłaszasz otwarcie nowego toru oraz pierwszy turniej na nim i to bez zgody ani pozwolenia kogokolwiek, nawet zarządcy obiektu, bo ktoś taki istnieje. Czy to jest poważne? W Urzędzie Miejskim wszelkie procedury są realizowane zgodnie z prawem i jeszcze nie zakończone, a Ty chcesz tam już turnieje organizować? Po osobie wiceprezesa można oczekiwać powagi, rozsądku, a nie lekkomyślności i pójścia na żywioł jak to mają nastolatki. Poczytaj więc przepisy prawne, ale ze zrozumieniem, co potrafisz, bo w szkole tego nauczają, a Ty jak wiem skrupulatnie podchodzisz do nauki dokładnie przerabiając programy nauczania jakie obowiązują w szkolnictwie począwszy od 1 klasy szkoły podstawowej. Po Tobie mamy więc prawo oczekiwać więcej prawda? Zwłaszcza nie wypuszczania do opinii publicznej jakichś tzw. fake newsów, które tylko negatywnie wpływają na atmosferę w klubie. Jeszcze wymyślasz bzdury o pucharach na turniej piłkarski, który był organizowany z zupełnie innych środków, a nie klubowych funduszy.

Wiem, że jesteś człowiekiem ambitnym i chcesz być prezesem, ale czy zadbasz o klubowe pieniądze? Mam wątpliwości i Ty wiesz dlaczego? Jeśli jednak uważasz, że podołasz tej funkcji, dasz sobie radę, zrealizujesz to co zapowiadasz to nie będę Tobie stał na drodze, chętnie zobaczę jak wypełniasz obowiązki prezesa, jak znajdujesz sponsorów, z czym dotychczas sobie nie poradziłeś. Chcesz być Prezesem? Zostań nim więc zgodnie ze statutem.

Poobserwuję jak sobie radzisz z organizacją i formalnościami, a są to sprawy, których nie załatwia się pstryknięciem palca, ale trzeba zmierzyć się z biurokracją, postąpić zgodnie z procedurami, bo wszelkie uchybienia mogą przekreślić dobrą organizację, z której słyniemy i do której nikt nie ma zastrzeżeń. Czy będziesz wiedział jak wypełniać dokumentację, jak napisać pismo do Urzędu, wniosek o dofinansowanie? Umiesz ogarniać sprawy urzędowe? Jeszcze zwróć uwagę na jedną rzecz, skoro chcesz być Prezesem GKS „Orzeł Gniezno” to powinieneś znać procedury dotyczące wyboru na tę funkcję i odwołania z niej. Przypomnę więc, że Prezesa można odwołać na walnym zebraniu, a skoro Twoim zdaniem jest tak źle to podczas wielu zebrań roboczych mogłeś złożyć odpowiedni wniosek. Dlaczego dotychczas nikt nie złożył wniosku o moje odwołanie? Nadmienię, że sam mnie przez pół roku namawiałeś, abym kandydował na Prezesa, jeszcze zapewniałeś narzekając na poprzedników, że wszelkie długi po poprzednim zarządzie będą spłacone, znajdziesz na to sponsorów, co jednak się Tobie nie udało. Teraz nagle w Tobie obudziły się ambicje, do których realizacji masz prawo, a ja jak wspomniałem nie będę stawać Ci na drodze, chociaż widzę brak logiki w twym zachowaniu.

Tak więc proszę pokaż co potrafisz, ale daruj sobie ten Twój internetowy hejt i przemyśl zachowanie, a ja przemyślę czy podpisać gotowy już pozew sądowy z art.212 kodeksu karnego. Piłeczka jest więc po Twojej stronie, ja nie oczekuję od Ciebie dużo poza przyznaniem się do błędu i wycofaniem się z tego ataku. Zachowaj się jak przystało na dojrzałego, dorosłego człowieka i albo weź odpowiedzialność za swoje czyny, albo przestań działać pod wpływem emocji jak dziecko ze szkoły podstawowej, któremu zabrano zabawki, bo właśnie tak się w tej chwili postrzega Twoje zachowanie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *