Piłka nożna

Mieszko - Huragan 1-1
Polonia Ch. - Mieszko 0-0
Mieszko - Wiara Lecha 2-2

Żużel

Start - Unia 48-42
Unia - Start 51-38
Start - Kolejarz 53-37

Koszykówka

AG Gdańsk - MKK 77-91
MKK - Basket Gorzów 108-82
Kruszwica - MKK 69-100

Piłka ręczna

MKS - FunFloor 31-31
Szczypiorniak - Grunwald II 29-29
MKS - Zagłębie 18-31

Futsal

Łowicz - KS 3-3
KS - Konin 4-2
Bojano - KS 9-2

Piotr Mikołajczak zwolniony z Włókniarza

Piotr Mikołajczak nie jest już dyrektorem sportowym Włókniarza Częstochowa. Klub przed chwilą poinformował o zakończeniu współpracy.

 

Niedługo trwała przygoda Mikołajczaka pod Jasną Górą. Gnieźnianin został dziś zwolniony po zaledwie kilku miesiącach pracy jako dyrektor i kierownik zespołu. Oto pełna treść oświadczenia:

„Zarząd Włókniarza Częstochowa podjął dziś decyzję o zakończeniu współpracy z Piotrem Mikołajczakiem, pełniącym funkcję Dyrektora Sportowego, oraz w trakcie meczów kierownika drużyny. Decyzja ta została podjęta w trosce o przyszłość i rozwój naszego klubu, po wnikliwej analizie ostatnich wydarzeń.

Włókniarz Częstochowa dziękuje Panu Piotrowi Mikołajczakowi za jego dotychczasową pracę i zaangażowanie. Życzymy mu wszelkiej pomyślności oraz sukcesów w dalszej karierze zawodowej.

Klub zobowiązuje się do zachowania poufności wszelkich informacji wewnętrznych oraz unikania działań, które mogłyby zaszkodzić dobremu imieniu każdej ze stron. Dziękujemy za Wasze wsparcie”

fot. Grzegorz Misiak

08 lipca 2024 | 18:46

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *