KS - ....
KS - ....
KS -....

Orzeł z kilkoma medalami mistrzostw Polski Par Klubowych

Kilka medali przyjechało do Gniezna, z mistrzostw Polski Par Klubowych w Bargłach. Gnieźnianie wywalczyli m.in. dwa tytuły mistrzowskie.

Reprezentanci Aseko Orła Gniezno: Radosław Sieradzki i Paweł Kozłowski zwyciężyli w Finale Mistrzostw Polski Par Klubowych Weteranów. Aseko Orzeł Gniezno zdobył w sumie 39 punktów (Radosław Sieradzki 19, Paweł Kozłowski 20)
Arkadiusz Graczyk, Paweł Szkudlarek i Michał Menz zostali mistrzami Polski Par Klubowych Juniorów. Aseko Orzeł Gniezno zdobył 34 punkty (Paweł Szkudlarek 8, Arkadiusz Graczyk 18, Michał Menz 8)
Julian Ambrożak, Nikodem Koperski i Szymon Bochenek zdobyli brązowe medale Mistrzostw Polski Par Klubowych Młodzików (U14). Rado Orzeł Gniezno zdobył 34 oczka (Julian Ambrożak 15, Nikodem Koperski 15, Szymon Bochenek 4)
Szymon Bochenek i Nikodem Łaniecki po zaciętym boju wywalczyli trzecie miejsce w kategorii do 12 lat. Miko-Trans Orzeł Gniezno wywalczył 26 punktów (Szymon Bochenek 15, Nikodem Łaniecki 11)
Młodzieżowcy Aseko Orła Gniezno zostali wicemistrzami Polski Par Klubowych. Aseko Orzeł Gniezno zdobył 21 oczek (Arkadiusz Graczyk 6, Paweł Szkudlarek 15, Michał Menz ns

30 czerwca 2024 | 21:29