NEWS ŻUŻEL

“Nie miałem żadnych ofert z Ekstraligi”

Nie było żadnych ofert z Ekstraligi – przyznaje szczerze Oskar Fajfer. Lider Startu Gniezno udzielił szczerego wywiadu portalowi polskizuzel.pl

Oskar Fajfer ma za sobą świetny sezon. Był 10. najskuteczniejszym zawodnikiem zaplecza Ekstraligi, co jednak nie przełożyło się na hurtowe zainteresowanie ze strony najmożniejszych w Polsce klubów. Nie przełożyło się w ogóle. Jak ujawnia, nie miał żadnych propozycji. – Jeśli chodzi o oferty z eWinner 1. Ligi, to faktycznie trochę ich było. Na pewno z innych ekip można było wyciągnąć znacznie więcej pod względem warunków finansowych. Ze swoim klubem grałem jednak od początku w otwarte karty. Wyjaśniłem im, o co mi chodzi i na czym mi zależy. Czekałem, czy pojawi się zainteresowanie z wyższej ligi, bo nie ukrywam, że ściganie się wśród najlepszych to mój priorytet. Byłem jednak załamany, bo odzew był tak naprawdę zerowy. Żaden telefon z PGE Ekstraligi do mnie nie zadzwonił, więc postanowiłem dogadać się ze Startem. Układ pomiędzy nami był jasny – jeśli nie uda mi się trafić poziom wyżej, to zostaję w obecnym klubie i walczymy razem o jak najlepszy wynik.

Oskar Fajfer nie jest też do końca zadowolony z tego, co działo się w jego otoczeniu podczas ostatniego sezonu. – Nie wszystko było tak, jak sobie zaplanowałem. Na pewno jest sporo do poprawy podczas meczów wyjazdowych. Mamy jednak całą zimę, żeby przeanalizować, jakie były przyczyny i wierzę, że wyciągniemy trafne wnioski. Nie ukrywam, że już mniej więcej wiem, w czym mógł tkwić problem. Teraz pozostaje cierpliwie czekać do nowego sezonu i nie powielać w nim tych samych błędów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *