PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

R.Popek: “Ostrzymy zęby na ten mecz”

Przed nami weekend wielkich sportowych emocji w Gnieźnie. Lider kontra wicelider z udziałem MKS PR Urbis, oraz „Gwiazdy na Gwiazdkę”. Szykujcie gardła i portfele!

Wszystko wskazuje na to, że w końcu doczekamy się dużych emocji na gnieźnieńskim parkiecie z udziałem żółto-czarnych „Pszczół”. Gnieźnianki ostatnio jak taran przechodziły kolejne przeszkody, tym razem jednak na Sportową przyjedzie wicelider ze Szczecina. Pojedynek pierwszej i drugiej drużyny tabeli zapowiada się emocjonująco i tak też widzi go trener Robert Popek. – Ciekawie się tabela ułożyła, że na końcu mamy tak mocne spotkanie. Ostrzymy sobie zęby na nie, bo mimo, że oczywiście szanujemy rywala, to chcemy udowodnić, że praca która włożyliśmy, przyniesie skutek. Bardzo się niecierpliwimy, bardzo czekamy na sobotę i zapewniamy 100 procent walki.

Jak dodaje szkoleniowiec, nie będzie on „specjalnie” przygotowywał zespołu do tego ważnego meczu, nieco zmodyfikowany został jedynie plan przygotowań. – Mieliśmy w zeszłym tygodniu przerwę, więc zmienił się nasz mikrocykl. Nie graliśmy w weekend, nasze dwie zawodniczki były na eliminacjach MMŚ, dodatkowo chora była Milena Kaczmarek. Jest już na szczęście zdrowa, wszystkie zawodniczki wróciły, więc możemy się przygotowywać jak do każdego meczu. Analizujemy grę przeciwniczek, jednak najbardziej skupiamy się na sobie. Chcemy znów zagrać dobre zawody – kończy R.Popek

Mecz MKS PR Urbis Gniezno – SPR Pogoń Szczecin w sobotę, 4 grudnia o 19.00

Dzień później przypomnijmy, w tym samym miejscu odbędzie się 5.edycja wydarzenia “Gwiazdy na Gwiazdkę” na rzecz Olgi Miśkiewicz. Będzie okazja nie tylko miło spędzić czas, ale i wylicytować ciekawe gadżety. Najwięcej fantów tradycyjnie związanych jest z żużlem, a są to m.in.prezenty od Bartka Zmarzlika, Tai’a Woffindena i Oskara Fajfera. Czekamy na was od 15.30, bilety do nabycia są. mi.n na stacjach Hil-Gaz, w siedzibie Startu Gniezno przy ul. Wrzesińskiej, sklepie Decathlon przy ul. Gdańskiej i Manekin przy ul. Dąbrówki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *