Drugie zwycięstwo młodych szczypiornistek MKS

Drugi triumf zapisały na swoim koncie drugoligowe piłkarki ręczne drugiego zespołu Kapi Meble MKS. Dziś we własnej hali gnieźnianki rozgromiły Jedynkę Dzierżoniów 35-19

Po zwycięstwie w Kobierzycach, tym razem rywalem drużyny MKS PR II Gniezno była drużyna z Dzierżoniowa. UKS Jedynka w poprzedniej kolejce przegrała u siebie na inaugurację, miała więc pewnie ochotę na zmazanie plamy. Ich plany szybko zostały zweryfikowane, bo gnieźnianki objęły od początku kilkubramkowe prowadzenie, a dowodzącą na parkiecie była Weronika Wabińska. Przyjezdne przycisnęły tylko w środkowej części pierwszej połowy, gdy m.in pięć bramek rzuciła Karolina Delijewska, jednak później rządziły już gospodynie. Swoją wyższość udowodniły w drugiej połowie wygranej 19-7.

Kapi Meble MKS PR II Gniezno –  UKS Jedynka Dzierżoniów 35-19

Bramki dla MKS: Alwin 8, Wabińska 5, Śmigowska, Łachowska, Tanaś 4, Skoczeń i Musiał 3, Brząkała 2, Grzegorek i Bartkowiak 1

24 października 2021 | 17:40