FUTSAL NEWS TOP NEWS

“Bani” wraca do Gniezna. Na koniec hit?

KS Gniezno nie zakończył jeszcze ligowych zbrojeń. Przed chwilą klub pochwalił się pozyskaniem Bartka Banasika, wychowanka gnieźnieńskiego zespołu grającego ostatnio w Obornikach. Klub ma jeszcze w zanadrzu coś dużego, choć nie ma pewności czy uda się ściągnąć jeszcze jednego, ostatniego klasowego zawodnika.

Coraz lepiej wyglądają kadra futsalowego KS-u. Po zatrudnieniu Mariusza Sawickiego i Dariusza Rychłowskiego, kolejny ex-gnieźnianin wraca do naszej drużyny. To Bartosz Banasik, który stawiał tutaj pierwsze kroki, a od sezonu 2018/19 bronił barw zespołu z Obornik, z półroczną przerwą na występy w ekstraklasowym zespole z Pniew. „Bani” obecnie przechodzi rehabilitację po kontuzji jakiej nabawił się w przedostatniej kolejce zeszłego sezonu i dużymi krokami wraca do pełni zdrowia i z pewnością już niedługo zobaczymy go na parkietach.  

Jak ustaliliśmy działacze robią wiele, aby do Gniezna ściągnąć jeszcze jednego – ostatniego gracza – który aspirowałby do miana lidera drużyny. – Pracujemy bardzo intensywnie i być może ogłosimy ostatni kontrakt, który byłby małą petardą. Ale to jeszcze nic pewnego, więc prosimy o cierpliwość – zdradza nam Leszek Krajewski, sternik KS-u.

fot. KS Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *