NEWS SPEEDROWER

Iskrzy w Orle Gniezno?! W klubie mnóstwo odejść

Początek roku przynosi wiele roszad w Orle Gniezno. Klub w ty tygodniu rozwiązał kontrakty z kilkoma zawodnikami, a dziś dowiedzieliśmy się, że z sekcją żegna się trzech działaczy.

Wicemistrzostwo Polski w speedrowerze Orła przeszło już do historii. Drużyna zaliczyła w 2020 roku świetny sezon, jednak na horyzoncie już pojawiły się ciemniejsze chmury. W klubie w ostatnich dniach dzieje się sporo, wydarzenia te mogą niestety w większości niepokoić. 

Z drużyną rozstał się cały klan Małeckich: Michał, Przemysław, Mateusz i Mariusz już nie będą najliczniejszą rodziną ścigającą się na rowerach w barwach gnieźnieńskiej drużyny. Nasz klub rozwiązał za porozumieniem stron kontrakty z Michałem, Wojciechem, Przemysławem, Mateuszem i Mariuszem Małeckimi. Ten ostatni poinformował nas, że kończy karierę. Wszystkim w/w serdecznie dziękujemy za bronienie barw Orła Gniezno i życzymy powodzenia! Was, drodzy Kibice, zapewniamy, że mimo tych ubytków, nie ma obaw o skład naszego klubu na sezon 2021” – informował kilka dni temu klub. 

Pocieszające jest to, że Orzeł w tym tygodniu dopiął transfer Dariusza Bierniewicz z Wirażu Ostrów Wielkopolski. Zawodnik w przeszłości jeździł już w gnieźnieńskiej drużynie i powinien być realnym wzmocnieniem naszego zespołu. Tyle kwestie zawodnicze. W klubie ewidentnie iskrzy, bo jak dziś ustaliliśmy, z Orłem rozstają się także działacze. 

Z funkcji wiceprezesa zrezygnował Rafał Matkowski, z członka zarządu Michał Małecki, w klubie nie ma już też Łukasza Łukowskiego jako przewodniczącego komisji rewizyjnej. Co więcej, wszyscy również nie mają zamiaru być członkami w stowarzyszeniu. Szerzej na ten temat napiszemy już po weekendzie

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *