Wysoka porażka Szczypiorniaka w Gorzowie

Nie podbili dziś lubuskiego III-ligowi piłkarze ręczni Szczypiorniaka Banku Spółdzielczego. W Gorzowie gnieźnianin wysoko ulegli Stali II aż 38-27.

Gnieźnianie dzielnie trzymali się tylko przez niecały kwadrans, gdy tracili do rywali zaledwie jedną bramkę (8-7). Później niestety na długie sześć minuty całkowicie się zacięliśmy w ofensywie, a wykorzystali to gospodarze. Rzucili aż siedem bramek pod rząd, co pozwoliło im zbudować bezpieczną przewagę. Do przerwy wynik ciągnął nam jeszcze Michał Ostrowski, który rzucił w tym fragmencie cztery gole, jednak Stal i tak utrzymała do przerw wysokie prowadzenie 22-14.

Po przewie obraz gry już się nie zmienił. Na plus było tylko ostatnie 10 minut meczu wygrane przez nas 7-4, jednak cały mecz padł łupem gospodarzy, którzy wysoko wygrali 38-27.

Stal II Gorzów – Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno 38-27 (22-14)

Bramki dla Szczypiorniaka: M.Ostrowski 5, Sobański i Stempuchowski 4, Światłowski 3, Kędziora 2, K.Ostrowski, Memetz, Kniaź i Gaweł po 1

Najwięcej dla Stali: Szembek 8

13 grudnia 2020 | 19:34