FITNESS/KULTURYSTYKA TOP NEWS

6. miejsce Marka Olejniczaka podczas Monsterzym PRO w Seulu

Gnieźnieński kulturysta Marek Olejniczak zajął 6. miejsce podczas zawodów IFBB Monsterzym Pro w Seulu (Korea Południowa). Zwyciężył Anglik Nathan DeAsha.

W końcu dotarły do nas pierwsze informacje dotyczące występu gnieźnianina podczas zawodów IFBB w Seulu. 36 punktów – dokładnie tyle otrzymał od sędziów nasz utytułowany kulturysta Marek „Oley” Olejniczak, podczas rywalizacji Monsterzym PRO w koreańskim Seulu. Podczas dwóch prezentacji zainkasował dokładnie tyle samo – po 18 punktów (w kulturystyce im mniej punktów otrzymuje się od sędziów tym lepiej – dop.aut), co nie wystarczyło by dostać się do ścisłego grona Top 5. W silnej stawce Marek zajął równie dobrą 6. lokatę. Zwyciężył Brytyjczyk Nathan DeAsha (10pkt), przed amerykańskim duetem – Juan Morei (10pkt) i An Nguyen (15pkt). 

Na razie dotarły do nas tylko szczątkowe informacje z przebiegu zawodów, szczegóły postaramy się podać jak najszybciej. Tymczasem mamy dla Was krótki materiał wideo z tych zawodów. “Oley” pozuje na scenie pierwszy od prawej. 

fot. Muscular Development

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *