FUTSAL NEWS

Wybrzeże Klatki Schodowej i Giorgio Ułani w akcji

W hali przy ul. Paczkowskiego w Gnieźnie ruszyła II edycja Turnieju Świątecznego w futsalu dla uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych. Przez 3 dni o Puchar Prezydenta Gniezna rywalizować będzie 28 drużyn podzielonych na 4 kategorie wiekowe, choć chętnych było zdecydowanie więcej. – Mieliśmy w tym roku wyjątkowo dużo zainteresowanych ekip i niestety wielu z nich musieliśmy odmówić. NIe bylibyśmy w stanie rozegrać większej ilości spotkań w takim czasie jaki zaplanowaliśmy – mówi SportowemuGnieznu organizator turnieju Gracjan Andrzejewski

Zespoły z Gniezna, Cielimowa, Mnichowa czy Woli Skorzęckiej rywalizują w 4 grupach wiekowych. Są wśród nich tak wymyślne teamy jak Mięsne Fryty, Łap Gołębia, Wybrzeże Klatki Schodowej i Giorgio Ułani. Cieszymy się, że zarówno młodsi jak i starsi zdecydowali się by wspólnie dobrze się pobawić. Chciałem, by wyciągnąć młodzież po świętach z domów i wspólnie się poruszać jeszcze w starym roku – dodaje Andrzejewski.

W pierwszych meczach padł grad goli, m.in Team Kosy rozgromił Team Simba 8-0, MIęsne Fryty pokonały Young Team 6-0, ADHD Squad zwyciężył Tornado 4-3 a Tactical Footbal zremisował 1-1 z Wicherek Team.

Zakończenie zmagań i wręczenie nagród w środę

navigate_before
navigate_next

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *