Team - KS 6-3
KS - Wiara Lecha 3-8
Dragon - KS 9-2

Sam Konieczny to tym razem za mało

Mieszko Gniezno był blisko zainkasowania kompletu punktów w piątkowym meczu IV Ligi.  Na wlasnym boisku zremisował z  Polonią Chodzież 1-1, tracąc znów gola w ostatnich sekundach.

To nie był piękny mecz w wykonaniu gnieźnian, ale na pewno – skuteczny. Mieszkowcy przez większość spotkania mieli problem z konstruowaniem klarownych akcji pod bramką rywali i to Polonia miała więcej z gry, szczególnie w pierwszej części. Na szczęście to my mamy w składzie niezawodnego w tym sezonie Adama Koniecznego.

Snajperowi Mieszka wystarczyła jedna dobra centra na głowę, by w 66.minucie pokonał bramkarza Polonii. Była to szósta bramka w tym sezonie, z dziesięciu zdobytych przez cały zespół Mieszka. Gnieźnianie nie poszli za ciosem i to się zemściło. Polonia wykorzystała prosty błąd w obronie i z najbliższej odległości zdobyła wyrównanie na trzy minuty przed regulaminowym czasem.

Mieszko Gniezno – Polonia Chodzież 1-1 (0-0)

Bramka dla Mieszka: Konieczny 66’

23 sierpnia 2024 | 17:52