KS - Wiara Lecha 3-8
Dragon - KS 9-2

Gnieźnianie rywalizowali na strzelnicy we Wrześni

Jak weekend to strzelanie, jak strzelanie to sukcesy. To zdanie idealnie pasuje do reprezentantów Strzelca Gniezno, którzy zanotowali kolejne świetne występy.

Gościnna Września stała się w minioną sobotę areną zmagań strzeleckich w ramach III Mistrzostw Arsenał Polska 2024. Pomimo długiego weekendu na starcie zawodów stanęło kilkudziesięciu zawodników, wśród których znaleźli się Roman Czarniak i Maciej Zielenow reprezentanci Strzelca Gniezno. Obaj gnieźnieńscy zawodnicy spisali się rewelacyjnie. Maciej Zielenow wywalczył tytuł wicemistrza Arsenał Polska rywalizując w dwuboju (karabin małego kalibru do tarczy TS2 + karabin dowolny do tarczy ½ NT 23P). W równolegle rozgrywanych zawodach o Puchar Prezesa Stowarzyszenia Arsenał Polska, Roman Czarniak wygrał w konkurencji pistolet wojskowy i pistolet dużego kalibru oraz zajął II miejsce w konkurencji pistolet małego kalibru). Gnieźnieńska drużyna może pochwalić się już ponad 80 miejscami na podium swoich zawodników w sezonie 2024. Oprócz osiąganych wyników podziw u rywali budzi także odpowiedź gnieźnieńskich zawodników na zadawane im pytanie: „Gdzie w Gnieźnie jest strzelnica?”