Hokejowy Start czeka po raz pierwszy walka na pierwszoligowych boiskach, my sprawdziliśmy, ilu graczy nie zdecydowało się przedłużyć umowy z klubem na nowy sezon.
Nie ma i raczej nie będzie rewolucji w składzie czerwono-czarnych, po rozbracie z najwyższą klasą rozgrywkową. Mimo, że kilku młodych hokeistów było kuszonych przez inne ośrodki, ostatecznie nie zdecydowało się opuścić Gniezna. Jak ustaliliśmy, większość graczy zdecydowała się pozostać i pomóc klubowi w powrocie do Superligi, choć nie wszyscy.
Można było się spodziewać, że na tym szczeblu nie zostanie Gracjan Jarzyński i tak się stanie. Według naszych informacji, jest on bliski by wrócić na niemieckie boiska w barwach Hamburga. Drugim zawodnikiem jest Maciej Kurowski, który też zakomunikował o odejściu. Do zespołu wraca za to Marcel Konieczny i to jest dobra informacja.
0 komentarzy