O nas

Nasza redakcja

Witamy na stronach nowego portalu sportowego w którym każdy kibic Pierwszej Stolicy i ościennych gmin znajdzie coś dla siebie. Naszą misją jest być wszędzie tam gdzie dzieje się coś ciekawego, pisać i pokazywać dyscypliny cieszące się zarówno największym zainteresowaniem kibiców ale i małe osiedlowe lub wiejskie imprezy. Chcemy byście razem z nami mogli śledzić, cieszyć się i komentować poczynania tych, którzy na swój sukces i swojej drużyny muszą ciężko harować przez większą cześć roku. Chcemy być rzetelni ale nie rzewni, szybcy ale nie wściekli, chcemy być POSŁAŃCAMI DOBRYCH I ZŁYCH INFORMACJI.

Nasz zespół

HUBERT MACIEJEWSKI

Redaktor

Niespełniony sportowiec, który areny ostatecznie zdecydował się oglądać zza bocznej linii. Spełniony za to jako dziennikarz od 20 lat mówiący, piszący i dyskutujący o sporcie na antenie Radia Gniezno.


Mateusz Domański

Redaktor

Od kołyski zakochany w gnieźnieńskim sporcie. Znajomi żartują, że “Paczka” czy W25 traktuję jak drugi dom. Poza “koczowaniem” na obiektach sportowych, studiuję dziennikarstwo na UMK w Toruniu. Moim konikiem jest również public relations i, co mocno się z tym wiąże, media społecznościowe.

Kontakt: mateusz.domanski@icloud.com