NEWS PIŁKA NOŻNA

Jak wypadły nasze drużyny w rundzie jesiennej?

Ostatni mecz w tym roku rozegrali piłkarze Lechity Kłecko, którzy podobnie jak kilka innych zespołów z naszego regionu w niższych ligach mogą już myśleć o rundzie wiosennej. Spójrzmy jak im poszło.

Klasa okręgowa gr.3

Płomień Nekla – Lechita Kłecko 1-1

Spory zawód dla kibiców Lechity, która nie zainkasowała kompletu punktów w meczu z zamykającym tabelę Płomieniem. Zimę spędzi na 10.miejscu z dorobkiem 19 punktów. Odniosła sześć zwycięstw, zanotowała remis i osiem porażek.

Klasa okręgowa gr.4

Zjednoczeni Trzemeszno rundę zakończyli przed tygodniem przegrywając na wyjeździe z liderującym GKS Sompolno 2-1. Są na 3.miejscu (23) z siedmioma wygranymi, dwoma remisami i czterema porażkami. Do prowadzącego tracą osiem oczek.

Klasa A gr.IV

Drużyny z tego poziomu grę zakończyły także przed tygodniem. KS Fałkowo jest czwarty (20), Owieczki są aktualnie na 6.lokacie (15), a Piast jest siódmy (13)

Klasa B gr.V

Tutaj także boiska są już zamknięte. Najlepiej poszło rezerwom Vitcovii, która jest piąta (19), Fara Pelikan Żydowo skończyła jesień na 8.pozycji (16), Wełnianka Kiszkowo jest dziesiąta (14), a rezerwy Zjednoczonych Trzemeszno przedostatnie (9)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *