Stella mistrzem, a Start młodzieżowym wicemistrzem Wielkopolski w hokeju

Powody do zadowolenia po tym weekendzie mają nasi młodzi hokeiści. Stella została mistrzem Wielkopolski, a Start vicemistrzem.

Młodzicy Stelli zdobyli pierwsze miejsce w Finale Mistrzostw Wielkopolski. W rorgrywanym w Gnieźnie turnieju, najpierw pokonali w grupie kolegów ze Stęszewa i AZS AWF Poznań. W wielkim finale zmierzyli się z UKH Start 1954 Gniezno. Bardzo emocjonujace widowisko, rozpoczęło się od naszego prowadzenia 2:0. Mieliśmy też dwa najazdy, które mogły nam dać wiele spokoju. Niestety niewykorzystane sytuacje się mszczą. Zawodnicy Startu bo szybkiej akcji złapali kontakt. Akcja za akcję, gwizdek sędziego i WYGRYWAMY 2:1

Złoci medaliści wystąpili w rozgrywkach w składzie: Adam Kaczmarek, Adam Grotowski, Kamil Borecki, Damian Borecki, Kacper Pietraszewski, Kacper Koszutowski, Jakub Darul, Oskar Lewandowski, Mateusz Błaszyński, Jakub Zielonka, Szymon Zielonka, Adam Długosz, trenerzy Piotr Kaczmarek, Łukasz Borecki, kierownik Dariusz Borecki.