Szymon Karolczyk będzie walczył podczas gali KSW 63!

Mamy w poniedziałkowe południe prawdziwą bombę dla fanów sportów walki. Szymon Karolczyk wskoczył do karty walk gali KSW 63!

To prawdziwa niespodzianka z ostatniej chwili. Szymon Karolczyk będzie walczył w oktagonie największej polskiej organizacji MMA, podczas gali KSW 63. Decyzję tą ogłoszono dosłownie przed chwilą. Zawodnik witkowskiego klubu MMA wskoczył na zasadzie zastępstwa ponieważ kontuzjowany został Armen Stepanyan (7-4, 3KO). 21-latek tym samym skrzyżuje rękawice z Michałem Dominem (3-2, 2 KO, 1 SUB) i będzie to walka w kat.piórkowej otwierająca sobotnie wydarzenie.

Michał Domin po raz drugi wystąpi przed fanami KSW i spróbuje zanotować pierwszą wygraną, po tym, jak przegrał w debiucie z Robertem Ruchałą. 26-latek zaczął zawodową karierę w 2017 roku, kiedy to znokautował rywala w połowie trzeciej rundy. Po dwuletniej przerwie reprezentant Inżbud Rybik Octagon Żory powrócił do startów i wygrał przez poddanie z Konradem Furmankiem oraz odprawił ciosami Michała Folca. Oba zwycięstwa przedzielił przegraną z Nikolayem Grozdevem.

Walką wieczoru będzie starcie Roberto Soldica (18-3, 15 KO), z Patrikiem Kinclem (24-9, 12 KO)

30 sierpnia 2021 | 10:40