NEWS TRIATHLON

Udany weekend GTT Diament Budex

W miniony weekend zawodnicy Diamentu kolejny raz  podjęli rywalizację w 15. Grand Prix Wielopolski w Pływaniu Długodystansowym. W sobotę Maciej Tomczak i Jakub Budzyński reprezentowali nasz klub na Mistrzostwach Wielkopolski w Chodzieży.

W klasyfikacji ,,Open Water” – Maciej Tomczak uplasował się na 5. miejscu, natomiast Jakub Budzyński na 7. miejscu w swoich kategoriach wiekowych ( 13-17 lat) na dystansie 3 km. Dla Jakuba był to debiut w pływaniu długodystansowym. Następnego dnia Nasi młodzi triathloniści udali się na zawody Poznań Strzeszynek , gdzie pokazali znacznie lepszą formę . Zarówno Maciej jak i Jakub uplasowali się na podium w klasyfikacji ,, Open Water” w  swoich kategoriach.

Bardzo cieszy Nas fakt , że kolejne starty w pływaniu długodystansowym procentują poprawą życiówek. Maciej Tomczak uzyskując czas 36:13 s zajął 2 miejsce, natomiast Jakub Budzyński stanął na 3 stopniu podium uzyskując czas 39:51s. Trzymamy kciuki za naszych zawodników w kolejnych startach w ramach 15 Grand Prix Wielkopolski.

Materiał nadesłany

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *