NEWS TENIS ZIEMNY

Nowy lukratywny kontrakt gnieźnieńskiego tenisisty

Świetny świąteczny prezent sprawił sobie gnieźnieński tenisista ziemny Jakub Gewert, który podpisał nowy – jak go nazywa obóz zawodnika – lukratywny – jednoroczny kontrakt z drużyną, FVT Heilandsweide, występującej w niemieckiej lidze tenisowej.

Po 3 letnim epizodzie związanym z reprezentowaniem klubu BTTC Grun WeiB, nadszedł czas na zmiany. Jeśli ograniczenia w przemieszczaniu związane z pandemią COVID-19 na to pozwolą,  to w nowej drużynie gnieźnianin ma zagwarantowane występy we wszystkich spotkaniach do końca sezonu. Drużyna FVT Heilandsweide występuje w drugiej lidze berlińskiej, a jej tegorocznym celem jest awans do wyższej klasy rozgrywkowej.

Sam zawodnik nie krył zadowolenia z obrotu całej sprawy i podpisania nowego kontraktu w ostatnich dniach okienka transferowego: „Jestem bardzo zadowolony z podpisania kontraktu z nowym klubem. Jest to dla mnie kolejna szansa do rozwoju oraz pomocy drużynie w osiągnięciu jej sportowych celów. Kiedy przyjechałem na rozmowy do klubu, zapoznałem się z chłopakami i od razu wiedziałem, że to miejsce w którym chce spędzić kolejny sezon. Wszyscy byli bardzo życzliwi i podkreślali, że będę ważną częścią całego zespołu, który chce się mierzyć o awans do wyższej klasy rozgrywkowe. Jestem ambitnym człowiekiem na korcie i poza nim, zawsze interesuje mnie gra do końca o najwyższe cele, dlatego nie wahałem się składając podpis na umowie. Mam nadzieje, że dołożę swoją cegiełkę do sukcesu drużyny i  w pod koniec wakacji będziemy mogli świętować awans”.

Przypomnijmy, że przez ostatnie dwa sezony występów w lidze niemieckiej, Jakub Gewert był niepokonany na korcie notując bilans 12 zwycięstw z rzędu grając zarówno na pozycji numer  1 oraz 2 w swoim zespole. Miejmy nadzieje, że zmiana otoczenia przyczyni się do wzrostu poziomu sportowego naszego lokalnego zawodnika, przed którym stoją nowe wyzwania.

materiał nadesłany

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *