TOP NEWS ŻUŻEL

Będzie pierwsza podniebna trybuna w Gnieźnie!

Pamiętacie podniebny sektor w Lublinie? Jak można zapomnieć, skoro o tym co działo się przed rokiem przy Alejach Zygmuntowskich mówiła cała Polska i pół Europy. W wielkanocny poniedziałek mamy dla was świetną wiadomość! Pierwsze dwie osoby będą mogły w ten sposób obejrzeć mecz Start-Wybrzeże 17 kwietnia!

Pomysł na oglądanie zawodów z perspektywy podnośnika koszowego w Lublinie okazał się strzałem w „20”. Odpowiedź jednej z firm na obowiązujące ograniczenia stadionowe spowodowane koronawirusem spotkał się z tak wielkim odzewem w całym kraju, że o mieście mówiła cała żużlowa Polska, a materiały z meczów pojawiły się w telewizjach m.in. w Indiach, Dubaju, Meksyku i USA

Czym innym były natomiast wrażenia dla samych kibiców, którzy dopingowali swoich zawodników z perspektywy kilkunastu metrów. O wyjątkowych przeżyciach mówili tak: „Wrażenie było „wow! Jeżeli ktoś był na Stadionie Narodowym podczas Grand Prix, wie, że oglądanie żużla z wysokości jest niesamowite, bo są to zupełnie inne wrażenia, zupełnie inaczej widać tor i walkę zawodników”

Więc jeśli już narobiliśmy wam apetytu na coś podobnego w Gnieźnie, to mamy świetną informację! Przed chwilą ruszyła licytacja dla chorej Olgi Miśkiewicz, w której firma Elfih wystawiła właśnie koszowy podnośnik z przeznaczeniem na kolejny mecz w Gnieźnie 17 kwietnia. Szczegóły znajdziecie na profilu facebookowym – Licytacje dla Olgi Miśkiewicz TUTAJ

Na licytacje wystawiam możliwość oglądania zawodów żużlowych na żywo Aforti Start Gniezno-Zdunek Wybrzeże Gdańsk 17 kwietnia o godz.18.30. Dla 2 osób. W przypadku dużych podmuchów wiatru będzie możliwość uczestniczenia w innym meczu.Prosto z podnośnika firmy ELFIH. Licytacje zaczynamy od 100 zł. Koniec licytacji 07.04.2021 godzina. 20.00”

Zapraszamy bardzo serdecznie wszystkich sympatyków, którzy sami na własnej skórze poczują emocje żużlowe, podobne do tych w Lublinie. Prosimy też o udostępnianie informacji, niech o aukcji dowie się jak najwięcej osób!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *