Udane zakończenie roku Kapi Meble MKS PR II Gniezno

Udanie zakończyły rok II-ligowe piłkarki ręczne Kapi Meble MKS PR II Gniezno. W niedzielę, 20 grudnia pokonały na wyjeździe Victorię Świebodzice 28-26 (17-9)

Gnieźnianki końcowe zwycięstwo zawdzięczają świetnej pierwszej połowie, a dokładniej jej drugiej części. Rzuciły w tym czasie aż 9 bramek, tracąc tylko 3 i odskoczyły rywalkom na bezpieczną przewagę. Błysnęła w tym fragmencie Aleksandra Śmigowska, która rzuciła cztery gole. Po przerwie MKS niestety spuścił z tonu i gospodynie w ostatnich minutach złapały kontakt. Krwi napsuła nam głównie Karolina Wojda (10 bramek), ale jej, jak i jej koleżankom zabrakło czasu, by zniwelować straty. Najlepszą snajperką MKS była kolejny raz Martyna Dolacińska (7 trafień). Rok MKS zakończył na 2. miejscu w tabeli!

Victoria Świebodzice – Kapi Meble MKS PR II Gniezno 26-28

Bramki dla MKS: Dolacińska 7, Musiał 5, Wabińska i Śmigowska 4, Alwin i Tanaś 2, Kabacińska, Skoczeń, Grzegirek i Łachowska 1

21 grudnia 2020 | 12:49