NEWS SPORTY SIŁOWE

Kto się nie boi wyzwań? To miejsce jest do tego idealne

„Nie bój się wyzwań, spróbuj wspaniałego wyzwania” – zachęca Bartosz „Zwyrol” Zieliński. Tym wyzwaniem są treningi około-crossfitowe, przygotowujące pod biegi z przeszkodami OCR. Zwinność, wytrzymałość, siła, szybkość – to wszystko można samemu podnieść na najwyższy możliwy poziom właśnie podczas takiego treningu.

Wspólna motywacja dużo daje, a taką znajdziesz na pewno w tej grupie. Treningi około crossfitowe to najlepszy sposób by poprawić swoją formę i świetnie przygotować się pod biegi OCR (biegi z przeszkodami). W Gnieźnie grupa ta prężnie działa od jakiegoś czasu w klubie Dynamic Strong i tam ma zlokalizowaną swoją bazę. Od tego sezonu można trenować w świetnych warunkach, bo niedawno ukończono nowy tor przeszkód, który sprawdził się już choćby w rywalizacji Eliminate Ninja Grand Prix Gniezno.

Grafik treningów: 

– GRUPA BASIC – poniedziałek, czwartek – 20:20 i wtorek 19:15

– GRUPA ZAWODNICZA (tylko za zgodą trenera) – poniedziałek i czwartek – 19:15 i wtorek 20:20

– TOR PRZESZKÓD – TECHNIKA – środa – 19:15

Czym są jednak wspomniane OCeeRy? To wyścigi znane z takich imprez jak Runmageddon, Survival Race, czy Barbarian.

Trenując pod wspomniane wyżej biegi, trenujesz swoją koordynacje, siłę, wytrzymałość, zwinność, szybkość. Dużą uwagę przykuwam do techniki wykonywanych ćwiczeń, czy na środowych treningach przeszkodowych, do techniki ich pokonywania. Prawdziwa technika siły się nie boi jak mówi przysłowie i ja to właśnie udowadniam swoim podopiecznym. Jednak same treningi to nie wszystko. Bierzemy udział w wielu OCeeRowych eventach w całej Polsce. Jeździmy tysiące kilometrów rywalizując z najlepszymi jednocześnie dobrze przy tym się bawiąc. Wspólna integracja w naszym klubie to podstawa. Nie bój się wyzwań i spróbuj swoich sił! – zachęca „Zwyrol”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *