Stella zdemolowała Ósemkę. Co za pogrom!

KS Stella Gniezno wyśmienicie rozpoczęła rozgrywki I Ligi. Gnieźnieńscy hokeiści zdemolowali na domowym boisku ekipę UKHT Ósemka Tarnowskie Góry aż 9:0!

Strzelanie rozpoczęło się w dziesiątej minucie. Wówczas do bramki rywali trafił Marcin Lewartowski. Kolejna bramka padła kilka chwil później. Tym razem na listę strzelców wpisał się Maksymilian Meller.

W 18. minucie było już 3:0, ponownie trafił Lewartowski. Autorami kolejnych bramek dla Stelli byli z kolei Krzysztof Zakszewski oraz Rafał Stupczyński. W 30. minucie ponownie trafienie zaliczył Zakszewski. Już było 6:0.

Stella chciała więcej i więcej. Na 7:0 trafił Mateusz Kaniasty, a na 8:0 – Hubert Grotowski. Zdobył on też ostatnią bramkę w tym spotkaniu. Padła ona w 37. minucie. Później Stella już troszkę spuściła z tonu.

Pojedynek zakończył się bez wątpienia bardzo okazałym zwycięstwem podopiecznych trenera Rafała Grotowskiego. Wynik 9:0 mówi sam za siebie.

Stella zagrała w składzie: Wierzbicki, Jędro, Girtler, Andrzejczak M., Lewartowski, Andrzejczak N. Meller, Subocz, Budnik, Stupczyński, Grotowski, Piechowiak, Grzechowiak, Stefański, Sobczak, Zakszewski, Wilgosz, Kaniasty.

05 września 2020 | 18:20