FunFloor - MKS 37-31

Red Devils - KS 7-1
KS - Team 3-1

Ostatnie miejsce MKS PR URBIS Gniezno w turnieju przy Sportowej

W ten weekend przy ulicy Sportowej 3 odbył się Turniej o Puchar Prezydenta Miasta Gniezna Tomasza Budasza. Zmagania padły łupem KPR Kobierzyce. Ten zespół w wielkim finale pokonał EKS Start Elbląg 30:26.

Sobotnie zmagania rozpoczęły się od srogiej lekcji dla MKS-u. Superligowy zespół z Kobierzyc triumfował aż 34:9. W drugim półfinale Varsovia przegrała ze Startem Elbląg 29:37.

Mecz o trzecie miejsce to pojedynek gnieźnieńsko-warszawski. Także i tym razem gospodynie musiały przełknąć gorycz porażki. Tym razem rozmiary niepowodzenia były juz zdecydowanie mniejsze – 26:29.

W finale doszło do zaciętej konfrontacji, w której KPR Kobierzyce pokonał elbląski Start 30:26.

Dzień później MKS PR URBIS znów starł się z Varsovią. Także i tym razem górą była stołeczna drużyna, ale różnica była niewielka – jednobramkowa. Było to już starcie wyłącznie towarzyskie, nie miało związku z turniejem.