NEWS TENIS ZIEMNY

Sukcesy młodych gnieźnieńskich tenisistów

W sobotę, 20 czerwca silna ekipa z Gnieźnieńskiej Akademii Tenisowej, wybrała się do Centrum Tenisowego Sobota pod Poznaniem. Celem był turniej z cyklu Tenis 10, pod sygnaturą Polskiego Związku Tenisowego. Jak wypadli najmłodsi adepci?

Bardzo dobry występ zaliczyli wszyscy wychowankowie Gnieźnieńskiej Akademii, jednak należy wyróżnić i podkreślić wysokie miejsce Julii Dzięcioł (3 lokata) i Daniela Sawy (2). Oprócz tej dwójki, klub z Gniezna reprezentowali jeszcze Maks Kaatz i Igor Pawlikowski.
Jest to kontynuacja dobrej passy najmłodszych gnieźnieńskich tenisistów. Wcześniej wrócili oni z trofeami z Poznania i Gorzowa. – Wyniki zawsze cieszą, ale to wszystko efekt zaangażowania i ciężkiej pracy, które teraz przynoszą efekty. Rozwijają się sportowo, a przy tym mają mega radość i frajdę z tego co robią – mówi naszemu portalowi trener GAT, Jakub Sawa

Dziś rozegrano też Mistrzostwa dzieci i Młodzieży LZS w Pobiedziskach. Tutaj też nasi reprezentanci wrócili z pucharami. Pierwsze miejsce zajął Igor Pawlikowski, druga była Julia Dzięcioł, trzeci – Daniel Sawa, a czwarty Maks Kaatz. W grupie młodzieżowej również na 1.miejscu zakończyły rywalizację zawodniczki GAT: Zuza Kowalewska i Marcelina Jędras.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *