NEWS

Nieprawdopodobna mobilizacja środowiska capoeira! Zrzutka zamknięta w niecałą dobę

Niesamowitą mobilizacją popisało się gnieźnieńskie środowisko capoeira. Jego członkowie i sympatycy pozytywnie odpowiedzieli na apel Centrum Capoeira Gniezno i zamknęli zrzutkę na 5 tys. złotych w niespełna 24 godziny!

Koronawirus sprawił, że wiele klubów znalazło się w nieciekawej sytuacji. Skutki pandemii odczuło też Centrum Capoeira Gniezno. Wobec tego jego przedstawiciele postanowili zorganizować zrzutkę na przetrwanie trudnych momentów. Odzew był niesamowity!

Błyskawicznie udało się zebrać 5 tysięcy złotych, a później docierały kolejne przelewy – obecnie obserwujemy realizację celu na poziomie… 136 procent!

W tym miejscu warto odnotować, że Centrum Capoeira Gniezno wznawia działalność po długiej przerwie związanej z epidemią. – Od tego tygodnia wracamy na salę z regularnymi treningami i możliwe, że ruszymy tez z naborem do grupy początkujących – zdradza nam Cajuero Krzysztof Moszyk.

A zrzutka wciąż jest dostępna. Jeśli ktoś chce wspomóc centrum, to serdecznie do tego zachęcamy – możliwe jest to TUTAJ.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *