PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

To był mecz sezonu. Królowa Joanna pozamiatała (wideo)

Dzisiaj informowaliśmy, że sezon pierwszej ligi kobiet zostanie zakończony. To zatem doskonały moment, by wrócić do bezapelacyjnie najważniejszej bramki dla MKS PR URBIS Gniezno w trakcie rozgrywek 19/20. Przeżyjmy to jeszcze raz…

Nawiązujemy oczywiście do meczu MKS PR URBIS Gniezno – MTS Żory. Zupełna końcówka spotkania, wręcz ostatnie sekundy i przy piłce rywalki. Robi się gorąco. Na tablicy wyników jest bowiem 27:27, a przyjezdne mogą zdobyć decydującą bramkę…

Wnet zdarza się coś nieprawdopodobnego. Żorzanki, po bardzo prostym błędzie, tracą piłkę. Trafia ona w ręce Joanny Sawickiej, która wykorzystuje swoje doświadczenie i ze stoickim spokojem pakuje ją do siatki, ustalając wynik na 28:27 dla MKS-u!

Radości nie było końca. To był bezapelacyjnie najciekawszy mecz z udziałem gnieźnieńskich piłkarek ręcznych w tym sezonie. Te emocje zostaną w naszych sercach na długo!

Cóż tu wiele dodawać. Królowa Joanna pozamiatała. Nie bez powodu została wybrana jakiś czas później najlepszym sportowcem Gniezna. Klasa sama w sobie. Oby jak najdłużej cieszyła gnieźnieńską publikę swoją grą. Zobaczmy akcję z meczu z żorzankami raz jeszcze:

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *