NEWS PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

Koniec sezonu dla MKS PR Urbis Gniezno

To już pewne. Zawodniczki MKS PR Urbis też nie wybiegną więcej w tym sezonie na parkiet. Jak ustaliliśmy, decyzja ma zostać niebawem ogłoszona.

Koronawirus storpedował kolejne rozgrywki ligowe. Władze PGNiG Superligi ostatecznie zakończyły sezon wśród mężczyzn i kobiet, a mistrzami zostali odpowiednio PGE VIVE Kielce i Perła Lublin. Z naszych nieoficjalnych informacji wynika, że być może już jutro centrala ogłosi także zakończenie sezonu niższych lig.

MKS PR Urbis sezon zamknie więc na 4. miejscu z dorobkiem 30 punktów, na co składa się 10 zwycięstw i 4 porażki. Otwartym pytaniem jest ciągle kwestia awansu i spadku. Co związek zrobi z liderami pierwszoligowych grup i ekipami z dołu tabeli jeszcze nie wiadomo. – Musimy przyjąć taką sytuację jaka ma miejsce – mówi nam na gorąco trener naszych szczypiornistek, Robert Popek. – Mieliśmy ochotę powalczyć o jeszcze wyższe cele, ale nie ma już na to szans. Szkoda też naszych drużyn młodzieżowych z rocznika 2003 i 2005, które dobrze sobie radziły w tym roku i mieliśmy apetyty na coś dużego.

I LIGA KOBIET GRUPA B – WYNIKI

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *