TOP NEWS WYDARZENIE

Orzeł wchodzi w sezon z przytupem!

Prezentacji drużyny z takim rozmachem, a jednocześnie charytatywnym akcentem, speedrowerowy Orzeł jeszcze nie zrobił nigdy. Dziś w hali SP2 przy ul. Łubieńskiego obejrzeliśmy m.in futsalowe spotkanie gnieźnieńskich sportowców, były też licytacje i pokazy tańca.

Aseko Orzeł Gniezno z przytupem wejdzie w nowy sezon. Ten wprawdzie się jeszcze nie zaczął, ale drużyna zdążyła pochwalić się niedawno sponsorem tytularnym, ma za sobą wyjątkową prezentację, a na dodatek czeka na nią nowiutki tor do ścigania. Czy można chcieć więcej? Jak najbardziej!

Dzisiejsze wydarzenie zostało połączone z charytatywną akcją na rzecz Damiana Julkowskiego. Było więc wszystko co już dobrze znamy, podczas podobnych przedsięwzięć. Zlicytowano m.in oryginalną koszulkę Krzysztofa Lijewskiego, koszulkę Lecha Poznań, trening jiu-jitsu z P.Gnatem, zaproszenie urodzinowe od K.Koszeli, oraz całą masę żużlowych fantów: koszulkę i torbę Emila Sayfutdinova, koszulkę Oskara Fajfera, Davida Billego, Norberta Krakowiaka, czy plastron Startu Gniezno. A na boisku zmierzyli się speedrowerzyści Orła, kontra gnieźnieńscy sportowcy i działacze. – Dziękujemy, że otworzyliście swoje serca i wspomogliście tego ambitnego chłopaka. Na szersze podsumowania nadejdzie czas. Póki co cieszymy się z tego, że wydarzenie zakończyło się pełnym sukcesem i spotkało się z tak pięknym odzewem gnieźnieńskiego środowiska sportowego. Razem możemy wszystko! – podziękowali organizatorzy.

Miłą niespodziankę Damianowi Julkowskiemu sprawili działacze Car Gwarant Startu Gniezno. Delegacja na czele z dyrektorem Piotrem Mikołajczakiem i menedżerem Rafaelem Wojciechowskim wręczyła mu zestaw kibica, a także karnet na nadchodzący sezon żużlowy. Damian będzie mógł uczęszczać na mecze czerwono-czarnych wraz z opiekunem.

Wszelkie datki  zebrane podczas imprezy trafią na konto młodego gnieźnianina i pomogą mu w dalszym leczeniu. Konkretnej kwoty jeszcze nie znamy, ale już można się spodziewać, że to będzie solidny zastrzyk gotówki. We wsparcie zaangażowały się niemal wszystkie czołowe kluby z pierwszej stolicy Polski.

Spójrzmy jak wyglądało to wydarzenie.

navigate_before
navigate_next

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *