NEWS WYDARZENIE

Sportowe Gniezno zagra dla Damiana Julkowskiego!

Przed nami wydarzenie, na którym po prostu trzeba być i wspomóc Damiana Julkowskiego w ciężkiej, nierównej walce z chorobą. W niedzielę środowisko sportowe zjednoczy się, by rozegrać dla młodego mieszkańca Gniezna mecz charytatywny. 

16 lutego to data niezwykłego wydarzenia – meczu charytatywnego na rzecz Damiana Julkowskiego. Reprezentacja Aseko Orła Gniezno zagra w nim z przedstawicielami gnieźnieńskiego sportu. Początek spotkania zaplanowano na godzinę 15:00, a areną zmagań będzie hala Szkoły Podstawowej numer 2.

Damian boryka się z udarem rdzenia kręgowego. To coś jak zawał serca, ale w rdzeniu. Takie schorzenie zdarza się bardzo rzadko – raz na kilka milionów! Ta statystyka doskonale świadczy o tym, jak wielkiego pecha doświadczył ten młody gnieźnianin. Mimo przeciwności losu, Damian nie poddaje się i wciąż dzielnie walczy o powrót do pełni sił.

Damiana można wspomagać, uczestnicząc w internetowej zbiórce środków, a także poprzez uczestnictwo w licytacjach prowadzonych na fanpage’u KS Orła Gniezno i oczywiście przy okazji niedzielnego widowiska sportowego, które stworzą przedstawiciele gnieźnieńskich klubów sportowych.

Na parkiecie ujrzymy reprezentantów Car Gwarant Startu Gniezno, Mieszka Gniezno, Szczypiorniaka Bank Spółdzielczy Gniezno, Walki Gniezno, UKH Startu 1954 Gniezno, KS-u Gniezno, Sklepu Polskiego MKK Gniezno oraz oczywiście Aseko Orła Gniezno. Obecni będą także Karolina Koszela i Artur Walczak.

Oprócz rywalizacji sportowej, tego dnia czekać nas będzie prezentacja drużyny Aseko Orła Gniezno. W wydarzeniu wezmą udział goście specjalni, a dla wszystkich zgromadzonych dostępna będzie wata cukrowa, kawa, herbata czy ciasto. Wszystkie uzbierane środki trafią na konto Damiana Julkowskiego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *