TOP NEWS ŻUŻEL

Jak sprzedają się karnety Startu?

Sezon żużlowy zbliża się wielkimi krokami, pora zatem sprawdzić, jak aktywni byli przez ostatnie tygodnie kibice. Ile Start sprzedał do tej pory karnetów?

Średnio w minionych latach Start sprzedawał tysiąc karnetów. Czasem było to więcej, czasem trochę mniej, ale zainteresowanie było z reguły na podobnym poziomie. To osoby, które jednej strony chcą nieco zaoszczędzić na całorocznym oglądaniu żużlowców przy Wrzesińskiej, z drugiej, chcą być ze swoją drużyną na dobre i złe. Żartobliwie podchodząc do tematu – nawet z uwagi na zmienną i niepewną pogodę. 

Sprzedaż tegorocznych karnetów rozpoczęła się dokładnie 25 listopada, trwa zatem około 14 tygodni. Postanowiliśmy dziś sprawdzić, czy  zainteresowanie jakie towarzyszy dystrybucji jest na podobnym poziomie, czy może tendencja jest tym razem inna. – Mamy w tej chwili okres nieco spokojniejszy, bo pierwszą „falę” mamy już za sobą. Sprzedaliśmy do tej pory około 800 stałych wejściówek, jednak zwykle o tej porze, zainteresowanie jest nieco mniejsze. Spodziewamy się, że sprzedaż ruszy ponownie przed rozpoczęciem sezonu. Mamy sporo zapytań ze strony zakładów pracy takich jak Velux, czy Społem, więc sądzę, że zainteresowanie będzie na podobnym poziomie co rok temu. Tysiąc karnetów powinniśmy bez problemu osiągnąć, ale na jakiś boom nie robimy sobie nadziei. Sprzedaż, którą obserwujemy od 4 lat jest na stałym poziomie i taką też zakładamy planując budżet. To nas oczywiście cieszy, ale nie mielibyśmy nic przeciwko, gdyby kiedyś udało się pójść drogą Lublina i sprzedawać stałe wejściówki w tysiącach sztuk – mówi nam Piotr Mikołajczak, dyrektor Startu. 

A dlaczego warto pomyśleć o wizycie w klubie choćby jutro? – Mamy jutro Walentynki, więc zapraszamy wszystkich chętnych. Takim prezentem można na pewno zaskoczyć swoją drugą połówkę – zachęca dodatkowo przedstawiciel Startu.

Ile zatem kosztują karnety na mecze przy W25?  Trybuna to wydatek 300 zł, normalny karnet kosztuje 210 zł, ulgowy 150 zł, a dziecięcy 60 zł. Kupować je można w siedzibie klubu, lub pod adresem http://sklep.startgniezno.com

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *