GLF SBG: Długo pachniało sensacją na koniec dnia (galeria)

Meczem Hotel Awo-Jeremias zakończono rywalizację podczas 11. kolejki GLF SBG. I gdyby to spotkanie miało nie 30, a 12 minut, to moglibyśmy mówić o mega sensacji. Outsider rozgrywek najpierw prowadził z faworytem ligi, a później długo dzielnie się bronił.

Każdy kto myślał, że Hotel Awo „połknie” Jeremiasa i to jeszcze grając na pół gwizdka, mógł dziś wieczorem przecierać oczy. Zespół Jacka Owczarzaka grał wprawdzie bez kilku podstawowych graczy, w tym m.in Adama Koniecznego, nawet mimo osłabienia powinien z łatwością ograć przedostatnią ekipę ligi. A tak męczył się przez 3/4 meczu i mimo sporej przewagi, nie potrafił złamać rywala, który poczuł, że może sprawić w tym spotkaniu dużą niespodziankę.

Jeremias bez respektu podszedł do tego meczu obejmując prowadzenie i pechowego gola na 1-1 stracił dopiero w końcówce pierwszej połowy. W drugiej części niespodzianką pachniało jeszcze przez kilka minut, po czym worek z bramkami dla Hotelu Awo w końcu się rozwiązał. Ostatecznie faworyci wygrali 4-1, jednak formą nie powalili na kolana.

Liderem zmagań pozostanie po tym weekendzie Akademia Europejczyka, która odniosła 11 kolejne zwycięstwo, tym razem z Bovelli Bedding 6-2.