Cenny wyjazdowy remis Startu, sroga lekcja dla Stelli

Start i Stella rozegrały kolejne mecze w halowej Superlidze hokeja. Powody do radości mogą mieć czerwono-czarni, którzy wywieźli cenny remis z Poznania. Stella została rozgromiona u siebie przez Grunwald.

Cenny remis wywieźli z Poznania zawodnicy Startu. Gnieźnianie przegrywali wprawdzie do przerwy 2-1, jednak drugą część to oni mieli lepszą i mecz zakończył się remisem 4-4, a tym samym podziałem punktów. Po dwa trafienia dla naszej drużyny zaliczyli Gracjan Jarzyński i Maciej Wejerowski.

Sroga lekcję otrzymali za to laskarze Stelli. W hali przy Sportowej zostali rozgromieni przez poznaniaków z Grunwaldu 1-8. Gnieźnianie mieli niezły początek, bo w 7. minucie na 1-1 trafił Maksymilian Meller, później jednak trafiali już tylko rywale. Trzy ostatnie bramki dla „Wojskowych” strzelił gnieźnianin Artur Mikuła.

Start zdobył tym samym pierwszy punkt w tegorocznym sezonie halowym, Stella po 3. kolejkach jest ciagle bez wygranej

21 grudnia 2019 | 19:47