PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS WYDARZENIE

Artur Siódmiak i Mariusz Jurasik przyjadą do Gniezna! Będą też inne gwiazdy

Ubiegłoroczna edycja „Gwiazdy na Gwiazdkę” cieszyła się dużym zainteresowaniem publiczności. Do hali im. Mieczysława Łopatki przybyły tłumy, by wspomóc potrzebujących, a przy okazji obejrzeć ciekawe widowisko. Na parkiecie nie zabrakło znanych twarzy. 

W Drużynie Gwiazd oglądaliśmy między innymi Jarosława Jakimowicza, Rafała Maseraka, Marcina Mroczka, Libera czy Tomasza Schimscheinera. Drużynę Miasta Gniezna stworzyli natomiast żużlowcy Startu Gniezno i lokalni przedsiębiorcy, a na jej czele stanął prezydent Tomasz Budasz. Imprezie przyświecał cel charytatywny. W jej trakcie prowadzone były zbiórki do puszek i licytacje gadżetów sportowych. Dzięki zaangażowaniu uczestników wydarzenia, udało się zebrać 34 tysiące złotych!

Zeszłoroczna odsłona wydarzenia „Gwiazdy na Gwiazdkę” była zadedykowana Bartkowi Labrenzowi, młodemu gnieźnianinowi, który choruje na porażenie mózgowe. Ponadto, dzięki uzbieranym środkom, udało się pomóc zwierzętom z gnieźnieńskiego schroniska. Podczas imprezy funkcjonowało stoisko DKMS, na którym odbywała się rejestracja potencjalnych dawców szpiku.

Wielkimi krokami zbliża się kolejna edycja tego szlachetnego przedsięwzięcia. Także i tym razem przewidziany został szereg atrakcji. Do Pierwszej Stolicy Polski mają przyjechać takie postaci jak chociażby Marcin Mroczek, Krzysztof Wieszczek, Artur Siódmiak czy Mariusz Jurasik! Na uczestników imprezy czekać będą rozmaite nagrody – między innymi motocykl żużlowy czy wyjazd na długi weekend 1-3 maja do Kołobrzegu. Dodatkowo zwycięzcy dostaną samochód marki Renault od Autosanok Sp. z o.o (zwrotny po wyjeździe).

Tym razem wydarzenie „Gwiazdy na Gwiazdkę” odbędzie się z myślą o dwóch chłopcach – 5-letnim Ksawierze i 13-letnim Dawidzie. Wierzymy, że podobnie jak przed rokiem, akcja zakończy się sukcesem i ci młodzi gnieźnianie znajdą wsparcie wśród osób z dobrymi sercami. Impreza charytatywna została zaplanowana na 15 grudnia, godz. 17:00.

Fot. prostozboku.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *