NEWS ŻUŻEL

Start zaprezentuje kadrę na sezon 2020

Jesteście gotowi na to, by spotkać się oko w oko z kadrą Car Gwarant Startu Gniezno na sezon 2020? Czerwono-czarne szatany, które rywalizować będą w naszych barwach na torach 1. Ligi Żużlowej w całej okazałości! Prawdziwe święto dla fanów żużla w Pierwszej Stolicy – oficjalna prezentacja Car Gwarant Startu Gniezno na sezon 2020.

Czas: sobota 7 grudnia
Początek akcji: godzina 18.00
Miejsce akcji: Aula I Liceum Ogólnokształcącego (Pomnik), ul. Kostrzewskiego
Wstęp wolny.

Tego wieczoru czeka na Was wiele atrakcji! Spotkacie całą kadrę naszego klubu – Adrian Gała, Oskar Fajfer, Oliver Berntzon, Jurica Pavlic, Frederik Jakobsen, Timo Lahti, Kevin Fajfer, Nick Agertoft, Damian Stalkowski, Marcel Studziński, Mikołaj Czapla, Kacper Grzelak, Szymon Szwacher, Adrian Cieślewicz, Oskar Hurysz i Mateusz Jabłoński! Pamiątkowe zdjęcia i autografy! Szykujemy dla Was licytacje ciekawych gadżetów związanych z czarnym sportem!

Podczas wydarzenia funkcjonować będzie stoisko Fundacji Impilo – nowego partnera klubu. To fundacja prozdrowotna walcząca z otyłością wśród najmłodszych. Prezentacja Car Gwarant Startu Gniezno 2020 to także okazja do zakupu gadżetów gnieźnieńskiego klubu – sprawmy, że Aula I LO w sobotę, a w sezonie 2020 trybuny stadionu przy #W25 pokrywać będą się kolorami czerwonym oraz czarnym!

GTM START GNIEZNO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *