NEWS

Młodzież AKT Samuraj Gniezno wróciła „z tarczą” z Koszalina!

Zawodnicy Akademii Karate Tradycyjnego Samuraj Gniezno nie próżnują. W sobotę 16 listopada 2019 r. w Hali Sportów Walki w Koszalinie odbył się doroczny już X Puchar Pomorza w Karate Tradycyjnym. Zawody rozgrywane były pod patronatem Polskiego Związku Karate Tradycyjnego.

Do Koszalina wybrała się 3-osobowa ekipa AKT Samuraj Gniezno: Wiktoria Łuczyńska, Kacper Zając i Jakub Zbierski. Cała trójka wróciła z zawodów z medalami! Wiktoria przywiozła z Koszalina 3 medale. Startując w kategorii junior młodszy w konkurencji kumite oraz w konkurencji fuku-go nie miała sobie równych i stanęła na najwyższym stopniu podium. W konkurencji kata zajęła 2 miejsce zdobywając srebrny medal. Kuba Zbierski wrócił wzbogacony o 2 medale. Startując w kategorii junior wywalczył w konkurencji fuku-go złoty medal stając na najwyższym stopniu podium. W konkurencji kata Kuba wywalczył srebro. W Koszalinie świetny występ zanotował Kacper Zając który startując w kategorii junior młodszy w konkurencji kata wywalczył srebrny medal. Warto zauważyć że żaden z naszych zawodników nie stał na podium niżej niż na 2-gim miejscu! Znakomite wyniki naszych zawodników to oprócz ich ciężkiej pracy na treningach również zasługa ich trenera Senseia Andrzeja Zarzecznego (5 Dan).

Każdy kto chciałby zobaczyć jak piękną dyscypliną sportu jest Karate Tradycyjne, a także zobaczyć m.in. naszych zawodników w akcji zapraszamy na doroczny Puchar Wielkopolski w Karate Tradycyjnym który odbędzie się w Gnieźnie już w dniu 23 listopada 2019 r. w hali sportowej Szkoły Podstawowej nr 2 przy ul. Łubieńskiego 7.

Początek zawodów o godzinie 10. Zapraszamy!

AKT Samuraj Gniezno

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *