NEWS ŻUŻEL

To już dziś! Będzie zaskoczenie?

Wszyscy spragnieni transferowych doniesień z W25 muszą się jeszcze uzbroić w odrobinę cierpliwości. Już dziś wieczorem dowiemy się wszystkiego, albo…prawie wszystkiego.

Na ten dzień czekaliśmy kilka ostatnich tygodni. Dziś wieczorem (19.30) w klubie Vehikuł Czasu odbędzie się Gala “Orły Startu”, dedykowana sponsorom i partnerom czerwono-czarnych. Jest to zarazem kontynuacja projektu organizowanego i realizowanego przez GTM Start Gniezno, podczas którego podsumowane zostaną całe rozgrywki i to co udało się zrealizować wokół klubu w sferze marketingowo-reklamowej.

Wszystkich jednak najbardziej interesuje zasadnicza kwestia, czyli nowe nazwiska i skład drużyny na sezon 2020. Jak już wcześniej pisaliśmy, poznamy całą podstawową kadrę, sztab szkoleniowy i jak to ujęto “kilka ciekawych inicjatyw”. Co się pod tym kryje? Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy, klub pracuje nad jakimś transferem, który ma być swego rodzaju “polisą na przyszłość”. Póki co pozostaje nam zatem czekać do wieczora, a my zamierzamy Was o tym poinformować najszybciej jak tylko się da!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *