NEWS ŻUŻEL

ROW poprowadzi były zawodnik Startu

Przyglądając się ruchom na rynku transferowym nie sposób pominąć wczorajszy, zaskakujący wręcz ruch działaczy ze Śląska i nazwisko nowego trenera PGG ROW. Został nim były zawodnik Startu, Piotr Świderski.

Rybniczanie zostali postawieni pod ścianą, po tym jak z klubu na własną prośbę odszedł Piotr Żyto. Szkoleniowiec związał się z Falubazem, “Rekinom” nie pozostało więc nic innego jak ruszyć na łowy. Wybór padł na popularnego “Świdra”, który nigdy jeszcze samodzielnie nie prowadził żadnego ligowego zespołu. Jedynym jego epizodem była praca w Orle Łódź, gdzie współpracował z Januszem Ślączką.  36-latek będzie zatem najmłodszym szkoleniowcem w PGE Ekstralidze i w tej sytuacji można się zastanawiać, czy i Start nie zaskoczy kibiców podobną decyzją.

Przypomnijmy, że już w ten piątek podczas Gali “Orły Startu” mamy dowiedzieć się kilku interesujących rzeczy, w tym być może nazwisko (bądź nazwiska) nowego szkoleniowca czerwono-czarnych. Tutaj trzeba od razu przyznać, że sytuacja jest o tyle ciekawa, że do tej pory z klubu nie wyciekła żadna informacja na ten temat. W przypadku zawodników graniczy to niemal z cudem i rzadko udaje się utrzymać w tajemnicy nowe twarze, tak w tym przypadku Start wykazał się wyjątkową determinacją i solidarnością, by nic nie wyszło z klubowych pomieszczeń.

fot. Przegląd Sportowy

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *