PIŁKA RĘCZNA TOP NEWS

Szczypiorniści rozpoczną sezon. Z kadry “Wilków” wypadło trzech zawodników

W tę niedzielę KS Szczypiorniak Bank Spółdzielczy Gniezno rozpocznie zmagania w ramach Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn. Pierwszym rywalem “Wilków” będą rezerwy gorzowskiej Stali. Wiemy już, że nasi piłkarze ręczni przystąpią do sezonu bez trzech podstawowych zawodników.

Szczypiorniak doznał znaczących osłabień. Jak już wcześniej informowaliśmy, z dalszych występów w barwach gnieźnieńskiej drużyny zrezygnował Artur Dymkowski, który trafił do klubu z Kościana. Względy osobiste sprawiły, że w Szczypiorniaku nie zagrają również tacy zawodnicy jak Marcin Fijałkowski oraz Łukasz Krakowiak.

Mimo ubytków, “Wilki” w bojowych nastrojach przystępują co rozgrywek Wielkopolskiej Ligi Mężczyzn. W tym roku pierwsza drużyna Szczypiorniaka ma być wspomagana młodszymi zawodnikami z roczników 03/04. To bez wątpienia ciekawy pomysł, by młodzież ogrywała się w seniorskim handballu.

Bardzo ciekawe, jak odmieniona kadra Szczypiorniaka spisze się w niedzielę w Gorzowie Wielkopolskim. Początek meczu ze Stalą zaplanowano na godzinę 12:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *