Stella ograła Polonię Skierniewice

Stella Gniezno wygrała kolejne ligowe spotkanie. Tym razem gnieźnianie pokonali na swoim boisku KS Polonię Skierniewice 3-1 i pozostają niepokonani w tegorocznych rozgrywkach.

Pięć spotkań i ani jednej porażki. Ten sezon nie mógł się lepiej zacząć dla hokeistów Stelli, którzy w sobotę dołożyli do statystyk kolejne zwycięstwo. Tym razem przy Sportowej punkty wyrwali skierniewiczanom., którzy co prawda pierwsi objęli prowadzenie, jednak nie wytrzymali naporu gospodarzy. Stella mimo, że zagrała bez swojego asa Marcina Lewartowskiego.

-Na początku mieliśmy duża przewagę, jednak nie potrafiliśmy tego wykorzystać. Goście przeprowadzili groźną kontrę i zostaliśmy skarceni. Natomiast szybko wyrównaliśmy, a do przerwy wyszliśmy na jednobramkowe prowadzenie. W drugiej połowie też kontrolowaliśmy przebieg meczu, mieliśmy sporo sytuacji, ale znów zawodziła skuteczność. Udało nam się ostatecznie trafić jeszcze raz, co wprowadziło większy spokój w drużynie. Jesteśmy w tej chwili liderem z 4-punktową przewagą, ale grania w tym sezonie jest dużo, bo z każdym zagramy aż trzykrotnie. Na razie nie jest źle – powiedział nam po meczu trener, Rafał Grotowski.

Stella Gniezno – Polonia Skierniewice 3-1 (2-1)

Bramki dla Stelli zdobyli: Stefański, Meller i Wilczyński

13 października 2019 | 09:30