TOP NEWS ŻUŻEL

Car Gwarant Start zatrzymał mocne ogniwo!

Coraz lepsze wyniki Olivera Berntzona sprawiły, że zaczęły się nim interesować różne kluby. Szwed nie zamierza jednak ruszać się z Car Gwarant Startu Gniezno. Zadeklarował, że w nadchodzącym sezonie nadal będzie bronił czerwono-czarnych barw.

Oliver Berntzon ma ważny kontrakt z Car Gwarant Startem Gniezno na przyszły sezon, ale mimo to dość długo nie było pewne, czy będzie kontynuował współpracę z tym klubem. Szwedzkim żużlowcem interesowało się bowiem kilka zespołów z Nice 1. Ligi Żużlowej.

Próby wyciągnięcia Berntzona ze Startu to już historia. Szwed uścisnął dłoń Rafaela Wojciechowskiego, deklarując, że nadal będzie zdobywał punkty dla drużyny z pierwszej stolicy Polski. Jest to bez wątpienia świetna informacja dla miłośników gnieźnieńskiego speedwaya. Ten zawodnik z roku na rok punktuje coraz lepiej, wobec czego można liczyć na to, że w przyszłym sezonie dorośnie do poziomu lidera z prawdziwego zdarzenia.

Car Gwarant Start Gniezno ma już czterech seniorów na przyszły sezon. Oprócz Olivera Berntzona, warunki dalszej współpracy ustalili Frederik Jakobsen, Oskar Fajfer i Jurica Pavlic.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *