FUTSAL NEWS

Jedziemy na starcie stolic!

W mgnieniu oka przebiegła nasza zbiórka środków na wyjazd na mecz AZS UW Wilanów – KS Gniezno. Po niespełna 24 godzinach cel został osiągnięty, co oznacza, że w sobotę będziemy obecni na starciu stolic, które tradycyjnie zapowiada się arcyciekawie!

Przed trwającym sezonem 1. Polskiej Ligi Futsalu AZS UW przeszedł mały rebranding. Do nazwy zespołu dołączył Wilanów. To właśnie tam grają teraz podopieczni trenera Macieja Karczyńskiego – do Wilanowa przenieśli się z ul. Banacha w Warszawie.

Derby stolic – tej obecnej i pierwszej – rządzą się swoimi prawami. Na parkiecie często iskrzy i nie brakuje emocji. Możemy być pewni, że w sobotę walka toczyć się będzie o każdy centymetr parkietu, wszak gnieźnianom mocno zależy na przełamaniu passy trzech porażek z rzędu.

Wobec tego, że uzbieraliśmy środki na wyjazd do Wilanowa, możemy już oficjalnie ogłosić, że w sobotę będziemy na starciu AZS UW – KS Gniezno. Tutaj należą się podziękowania dla firm, które wsparły naszą inicjatywę, tj.SBG Sport Business Group i Stalmet Hurtownia Stali.

Jeżeli gospodarze nie zapewnią transmisji “wideo”, jak było w zeszłym sezonie, to uczynimy to we własnym zakresie. Tak, by kibice z Pierwszej Stolicy Polski mogli być na bieżąco. Poza tym zagwarantujemy Wam pomeczowe wypowiedzi i raporty prosto z Wilanowa.

Początek sobotniego meczu o godz. 18:00.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *