Stella ograła Siemianowiczankę

Kolejny dobry mecz rozegrali dziś hokeiści na trawie Stelli. Gnieźnianie pokonali na własnym boisku Siemianowiczankę 5-2

Trzecie ligowe spotkanie rozegrali dziś hokeiści Stelli, a ich rywalem była HKS Siemianowiczanka. Mecz rozpoczął się dla nas bardzo dobrze, bo już w 3 minucie bramkę po akcji zdobył Marcel Jędro. Chwilę później było już 2:0. Ponownie dobra akcja Stelli i bramkę zdobył Dawid Wojciechowski. W 23 minucie goście zdobyli bramkę kontaktową. Cztery minuty później po rewelacyjnej, indywidualnej akcji bramkę dla Stelli zdobył Maksymilian Meler. Po przerwie goście ponownie zdobyli kontaktową bramkę, wykorzystując krótki róg w 49 minucie. Końcówka spotkania należała już do naszych zawodników. W 56 minucie po silnym pchnięciu z krótkiego rogu, bramkę zdobył Marcin Lewartowski. W 59 minucie dzieła dokończył Piotr Stefański zdobywając bramkę i ustalając wynik spotkania na 5:2 dla Stelli.

Stella wystąpiła w składzie: Wierzbicki Łukasz, Łuszczyński Oskar, Budnik Maksymilian, Jędro Marcel, Andrzejczak Mateusz, Lewartowski Marcin, Wilczyński Hubert, Meler Maksymilian, Nowak Maksymilian, Stupczyński Rafał, Wojciechowski Dawid, Subocz Tomasz, Kołodziejski Sebastian, Stefański Piotr, Wilgosz Michał, Grzechowiak Jakub, trener Rafał Grotowski, kierownik Przemysław Jędro.

Źródło: Stella Gniezno

28 września 2019 | 18:46