Falstart KS-u Gniezno

KS Gniezno nie zaliczy inauguracji I Polskiej Ligi Futsalu do udanych. W sobotę podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta przegrali na wyjeździe z Zawiszą WNS Malwee Rzgów Futsal Team 2:5.

Kibice dość długo musieli czekać na premierowego gola. Po 15. minutach na tablicy wyników widniało 0:0. Jako pierwszy na listę strzelców wpisał się Dariusz Rychłowski. Gospodarze jeszcze przed przerwą doprowadzili do wyrównania i po pierwszej połowie było 1:1.

Niestety, druga partia nie potoczyła się po myśli gnieźnian. Co prawda, za sprawą Szymona Urtnowskiego, wyszli w niej na ponowne prowadzenie – 2:1, jednak później bramki zdobywali już tylko rywale. Ekipa ze Rzgowa zdobyła cztery trafienia z rzędu, dzięki czemu wygrała 5:2.

Skład KS-u Gniezno: Kasprzyk, Dymek – Kaźmierczak, Bereźnicki, Roj, Rychłowski, Heliasz, Lewandowski, Urtnowski, Greser, Polus, Szydzik

21 września 2019 | 17:41