Stella zaaplikowała szóstkę Ósemce

W sobotę hokeiści Stelli Gniezno pokonali na wyjeździe Ósemkę Tarnowskie Góry 6:2. Po dwie bramki dla ekipy z naszego miasta zdobyli Marcin Lewartowski i Maksymilian Meller, a po jednej Tomasz Subocz oraz Hubert Wilczyński.

Wynik spotkania już w trzeciej minucie otworzył Marcin Lewartowski. Nieco ponad dziesięć minut później prowadzenie Stelli podwyższył Tomasz Subocz. Ósemka gola kontaktowego zainkasowała w 19. minucie. Na odpowiedź Stelli nie trzeba było długo czekać. W 22. minucie trafił Hubert Wilczyński.

Trzy minuty później Ósemka znów złapała kontakt. Nie na długo. Kolejne dwie bramki zdobył Maksymilian Meller i dzięki temu gnieźnianie odskoczyli rywalom. W 58. minucie wynik spotkania na 2:6 ustalił Marcin Lewartowski.

Stella zagrała w składzie: Wierzbicki, Kaniasty, Budnik, Jędro, Wilczyński, Andrzejczak, Lewartowski, Łuszczyński, Meller, Nowak, Stupczyński, Subocz, Kołodziejski, Stefański, Wilgosz.

Trener: Rafał Grotowski

14 września 2019 | 19:31