NEWS PIŁKA NOŻNA

Wymagający rywal na drodze Mieszka

Bardzo interesująco zapowiada się sobotnie spotkanie w piłkarskiej III lidze. w którym na stadionie przy ulicy Strumykowej gnieźnieński Mieszko zmierzy się z drużyną KP Starogard Gdański.

Oba zespoły przed sezonem uznawane były za jednych z faworytów do walki o awans do II ligi, co z pewnością zwiastuje dobry poziom tego widowiska. Po rozegraniu siedmiu kolejek mieszkowcy zajmują czwarte miejsce w tabeli, z kolei KP jest na miejscu ósmym, jednak oba kluby dzieli różnica tylko trzech punktów. Jeśli obie ekipy nie chcą stracić kontaktu z liderem z Kalisza, nie mogą sobie pozwolić na stratę punktów w tym pojedynku.

Niestety zanosi się na to, że gospodarze nie będą mogli zagrać w swoim optymalnym składzie. Nadal nie w pełni sił są kontuzjowani w ostatnim czasie Tomasz Bzdęga, Michał Steinke i Mateusz Roszak, a żadnego z kibiców biało-niebieskich nie trzeba przekonywać, że są to poważne osłabienia naszego zespołu. Ostateczne decyzje ws. ich występów lub absencji mają zapaść najpóźniej w piątek.

Przypomnijmy, że w ubiegłym sezonie gnieźnianie dwukrotnie pokonali KP, zarówno w Gnieźnie, jak i w Starogardzie po 2:1, więc pozostaje mieć nadzieję, że w nowej edycji rozgrywek seria ta zostanie podtrzymana.

Sobotnie spotkanie zaplanowane zostało na godzinę 17.00, a jako arbiter główny poprowadzi je bydgoski arbiter Krzysztof Kanclerz.

Materiał nadesłany

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *