Udany sprawdzian dla KS-u. Dwie bramki nowego zawodnika

Za KS-em Gniezno ostatni sprawdzian przed startem I ligi. W czwartkowy wieczór podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta pokonali na domowym parkiecie Futsal Gostyń 6:3. Dwie bramki zdobył nowy zawodnik gnieźnieńskiej ekipy Michał Roj.

Wynik spotkania już w trzeciej minucie otworzył Marcin Greser. Siedem minut później do wyrównania doprowadzili przyjezdni. Na odpowiedź KS-u Gniezno nie trzeba było długo czekać. Najpierw gospodarzy na ponowne prowadzenie wyprowadził Alan Polus, a kilka chwil później trafił Mikołaj Bereźnicki. Do przerwy KS prowadził 3:1.

Tuż po powrocie na parkiet gola na 4:1 wywalczył Jakub Szydzik. Kolejna bramka padła w 34. minucie, a jej autorem został nowy gracz KS-u Michał Roj. Goście odpuszczać nie zamierzali – w 45. minucie zdobyli drugie trafienie. W 49. minucie raz jeszcze receptę na pokonanie bramkarza gości znalazł Michał Roj. Później, w samej końcówce, gospodarze stracili jeszcze jedną bramkę i ostatecznie wygrali 6:3.

Mecz trwał 60 minut – 2 połowy po 30 minut. Czas nie był zatrzymywany.

Dla KS-u Gniezno był to ostatni mecz kontrolny przed startem pierwszoligowych zmagań. W weekend 21/22 września podopieczni Adama Heliasza i Pawła Hoefta udadzą się na wyjazdowe spotkanie do Rzgowa. Będzie to inauguracja rozgrywek.

12 września 2019 | 19:28