NEWS PIŁKA NOŻNA

Trzech nowych piłkarzy w Piaście Łubowo

W ostatnim czasie Formaton Piast Łubowo pozyskał trzech nowych zawodników. W tym gronie znalazło się dwóch bramkarzy i jeden piłkarz występujący w polu. Poniżej prezentujemy ich sylwetki. 

Mikołaj Lewandowski wcześniej związany był z zespołami młodzieżowymi MKS Mieszko Gniezno i GLKS Pelikan Niechanowo. Jako senior rywalizował w niegdyś A-klasowym KS Gniezno. W ostatnim czasie grał w rozgrywkach amatorskich w drużynie Fabryka Armatur Swarzędz – FAS Fałkowo, która od tego roku zgłoszona jest do B-klasy. Może występować po prawej stronie boiska (pomoc i obrona) oraz środek pomocy.

Artur Sosna (bramkarz) zaliczył krótki epizod w juniorach TLKS Zjednoczeni Trzemeszno. W ostatnim czasie skupił się na rozgrywkach halowych w trzemeszeńskiej lidze, gdzie rywalizuje już od czterech lat. Jego obecność w zespole z całą pewnością pozytywnie wpłynie na rywalizację wśród bramkarzy w zespole.

Jakub Połatyński -mierzący 185 centymetrów golkiper. Jakub w przeszłości reprezentował barwy KS Gniezno, a następnie występował w juniorach Huragan Pobiedziska i MKS Mieszko Gniezno. Po dziesięciu latach nieprzerwanej gry miał roczną przerwę, jednak teraz ponownie zakłada rękawice i będzie starał się bronić dostępu do bramki Łubowa.

Formaton Piast Łubowo

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *